Vaporesso Swag 80w Elektronik Sigara Kit

Fotoğraflar yükleniyor

300
Hemen Satın Al
Ürün Stoğu: 99Ücretsiz Kargo
MNG KargoAynı gün teslimat
İlan No 164
İlan Tarihi 3 Kasım 2018
Durum Sıfır
Kimden Mağazadan
Takas Hayır
Kargo Satıcı Öder
Renk Mavi
Özellikler
Yedek Parça

Küçücük fıçıcık içi dolu turşucuk; Vaporesso Swag 80w! İster elektronik sigarayı uzun yıllardır kullanıyor olun, ister buhar dünyasına ilk adımınızı atın. Vaporesso Swag 80w kit tercih edebileceğiniz en kompakt ve göz dolduran başlangıç seviyesi cihazlarından biri. Sigarayı bırakmamızla birlikte sadece hayatımızda bir boşluk oluşmuyor. Kimimizin gömlek, kimimizin pantolonunun cebinde sigaranın geride bıraktığı ufak bir boşluk oluşuyor. Vaporesso Swag 80w kit sigara paketinin yerinde esen kavak yelleri boşluğunu doldurmak için deneyimli veya deneyimsiz tüm kullanıcılar adına tasarlanmış bir kit. NRG Sub-ohm atomizer, 18650 pil ve en önemlisi avucunuzun içinde sizi bekleyen bir güç.

 

Bir süre elektronik sigara kullandıktan sonra aslında kitinizin boyutunun ve tasarımının ne kadar önemli olduğunu fark etmeye başlarsınız. Tüm gün boyunca kullancağınız ve yanınızda taşımak isteyeceğiniz bir ürünün ele avuca gelmesi, yanınızda kolayca taşınabilir olması gerekir. Vaporesso Swag 80w kitin bizlerin gönlünü fethetmek istediği felsefe tam bu noktada başlıyor. Kendi atomizeri haricinde 22 mm ve 23 mm tüm atomizer tipleriyle kullanabileceğiniz Vaporesso Swag 80w sadece bugününüzün değil, yarınlarınızın da modu olmanın peşinde.

 

 

 

 

Vaporesso Swag 80w’ın Tasarımı

 

 

 

Tek bir cümleyle özetlemek gerekirse Vaporesso’nun bu moduyla başarmak istediği şey “sigara paketi boyutunu aşmayan ve ceplerinizdeki boşluğu dolduracak bir kit” ortaya çıkarmak olmuş. Yapısında bolca alüminyum ve hafif plastik kullanılan Vaporesso Swag 80w küçük olduğu gibi kuş tüyüyle yarışan ağırlık değerlerine sahip. Yalnızca 99 gram ağırlığındaki bu lokomotif, elinizi tam oturan bir buhar canavarı olmanın peşinde. Mavi, gri, siyah ve turuncu olmak üzere tercih edebileceğiniz 4 farklı renk seçeneğiyle üretiliyor.

Vaporesso’nun ürünlerinde görmeye alışkın olduğumuz tasarımı tamamlayan kullanışlılığa bu kitte de rastlamak mümkün. Elinize tam oturan ve taşma yapmayan mod, size iç dünyasında nelerin olup bittiğini anlatan okunaklı bir LCD panele sahip. Birçok kullanıcının korkulu rüyası haline gelen cebinize koyduğunuzda Watt değerlerinin kendi başına buyruk değişmesini engellemek için Swag 80w kitin Watt düğmeleri ön panel yerine cihazın üst bölümüne yerleştirilmiş. Cihazın ön panelinde hassas bir ateşleme düğmesi ve LCD panelin alt bölümünde bizlere istediğimiz fonksiyonları kullanmak için asiste edecek bir menü kontrol tuşu bulunuyor. Her şey tasarım ve işlevsellik üzerine kurulu ve her şey bir yeni başlayanın ihtiyaçlarını okurcasına basit şekilde dizayn edilmiş.

 

 

 

Vaporesso Swag 80W Kit Performansı

 

 

 

Oldukça işlevsel bir çipe sahip olan Vaporesso Swag 80W, giriş seviyesindeki cihazlarda görmeye alışkın olduğumuz neredeyse tüm özelliklere sahip. Farklı ateşleme modları, ekran aydınlatmasını ayarlama, pil tasarruf modu ve güvenli kullanım için ayar kilitleme özellikleri buna dahil. Vaporesso Swag 80W daha çok buhar performansı isteyen kullanıcılara hitap ettiği için 22 mm çapında “NRG Atomizer” adını verdiğimiz Sub-ohm (ciğer/nargile çekimi) bir atomizere sahip. Atomizer hazır coil yardımıyla çalışıyor ve 3.5 ML likit haznesine sahip.

Elektronik sigara kullanıcılarının likit eklemesi yaparken her şeyi eline yüzüne bulaştırmasının önüne geçmek isteyen Vaporesso, Swag 80W’nin NRG Atomizer’ını üstten dolum yapılabilecek şekilde tasarlamış. Piyasadaki popüler sub-ohm atomizerlerinin aksine Vaporesso Swag 80W’nin atomizerinin drip tip (ağız başlığı) sabit değil. Farklı bir drip tip kullanmak istiyorsanız NGR atomizeriniz ile kendi istediğiniz drip tipinizi kullanarak modunuzu özelleştirebilirsiniz.

Vaporesso Swag 80W kitin içinden 2 adet hazır coil çıkıyor. Atomizer piyasada bolca bulunan Smok v8 baby coilleri ile kullanılabiliyor. Vaporesso’dan coil tedarik edemedeğiniz durumlarda elinizde tercih edebileceğiniz bir diğer alternatifin olması oldukça iyi düşünülmüş.

Tek bir adet 18650 pille çalışmasına karşın Vaporesso Swag 80W’nin tatminkar bir buhar performansı söz konusu. 315 ℃ sınırına ve 80W’a kadar ateşleme yapabiliyor. Gelişmiş çipi sayesinde minimum gecikme payıyla hazırladığı gücü tellerinize göndererek buharlamanızı sağlıyor. Vaporesso markası, Swag 80W modelini yeni başlayan kullanıcıların satın alacağını düşünerek kutunun içeriğine basit bir Watt rehberi eklemiş. Bu Watt rehberi sayesinde hangi coil ile hangi Watt değerleri arasında kullanmanız gerektiği açıkça belirtilmiş.

 

 

 

Vaporesso Swag 80W Fiyatı

 

 

 

Farklı fiyat aralıklarında satışa sunulan Vaporesso Swag 80W kiti 320 ila 250 TL arasında satın alabilmek mümkün. NGR Atomizer ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz Vaporesso Swag 80w modu düşündüğümüzde, bu fiyat bandında Vaporesso gibi bir markadan satın alabileceğiniz en iyi modlardan biri. Bir kere alıp yıllar boyunca kullanmak isteyenler, yeni başlayanlar veya giriş seviyesinde bir ürün arayanlar; Vaporesso Swag 80W tam sizin için biçilmiş kaftan.

 

 

 

Kit Paket İçeriği: 

 

 

 

1 X SWAG Mod (18650 dahil değildir)

1 X GT2 Çekirdek (Önceden yüklenmiş)

1 X Kullanıcı Manual

1 XNRG SE Mini Tankı (AB sürümü)

1 X Vaporesso USB Kablosu

1 X GT CCELL (Ekstra)

1 X Yedek Cam Tüp

Benzer ilan bulunamadı
TEKNİK ÖZELLİKLER
Renkler
Özellikler
Yedek Parça
Yorumlar
558 kez görüntülendi.
  • İlan içeriği ile ilgili tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.
  • Ürünü teslim almadan ve almak istediğiniz ürün olduğundan emin olmadan ödeme yapmayın.
  • Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız sonucunda mal/ürün teslim alamamanız halinde vapesahibinden.com'un hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.