Smok Stick Prince Baby Kit 2000mAh ELEKTRONİK SİGARA

Fotoğraflar yükleniyor

299
İlan No 1960
İlan Tarihi 6 Ocak 2020
Durum Sıfır
Kimden Mağazadan
Takas Hayır
Kargo Satıcı Öder
Renk Siyah
Özellikler Dahili Pilli
Yedek Parça

Smok Stick Prince Baby Kit 2000mAh 4.5ml


Enfes ve güçlü, işte Stick Prince Baby! 2000mAh dahili batarya ve TFV12 Baby Prince tankından oluşmaktadır. Yüksek pil kapasitesi, vaping ihtiyaçlarınız için yeterince dayanıklıdır, gövdesindeki LED göstergesi akıllı vaping eşiniz olabilir ve ergonomik olarak tasarlanmış pentagonal ateşleme butonu size daha iyi el hissi sunabilir. Ayrıca 4,5 ml kapasiteli yeni tasarlanmış TFV12 Baby Prince'i kullanıyor ve bu büyük kapasiteye sahip e-sıvıyı sık sık doldurmanıza gerek yok. Yenilik, vaping deneyimini değiştirmeye devam ediyor


Cihazın kullanımı için önce Şarj edin sonra likit doldurup 15 dakika bekleyin ateşleme tuşuna 5 kere basınca cihaz açılır/kapanır, tuşa basılı olarak çekim yapılır. Pc Powerbank gibi 1 Amper çıkışlı cihazlardan şarj edilebilir.


Ateşleme butonu üzerindeki led gösterge 15 kere hızlı yanıp söndüğü zaman şarj edilmesi gerektiğini göstermektedir.Bilgisayar Powerbank gibi 1 Amper çıkışlı cihazlardan şarj edilebilir.

Benzer ilan bulunamadı
TEKNİK ÖZELLİKLER
Renkler
Özellikler
Yedek Parça
Yorumlar
111 kez görüntülendi.
  • İlan içeriği ile ilgili tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.
  • Ürünü teslim almadan ve almak istediğiniz ürün olduğundan emin olmadan ödeme yapmayın.
  • Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız sonucunda mal/ürün teslim alamamanız halinde vapesahibinden.com'un hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.