Joyetech Ego Aio All-In-One Elektronik Sigara

Fotoğraflar yükleniyor

149
Hemen Satın Al
Ürün Stoğu: 0Ücretsiz Kargo
MNG KargoAynı gün teslimat
İlan No 42
İlan Tarihi 31 Ocak 2020
Durum Sıfır
Kimden Mağazadan
Takas Hayır
Kargo Satıcı Öder
Renk Gümüş
Özellikler Dahili Pilli
Yedek Parça

JOYETECH EGO AİO ALL-IN-ONE ELEKTRONİK SİGARA


Joyetech Ego Aio All In One Hızlı bir Başlangıç ürünüdür ve tüm Ego One şeklindeki elektronik sigaraları tek bünyede toplayan, 2ml E-Likit depolayabilen tank kapasitesi, childproof çocuk kilidi ve fincan yapısı ile anti sızdırma özelliği bulunan Joyetech'in pazara en son sunduğu ürünler birisidir. Yedi farklı led ışık göstergesiyle kullanımı basit şık ve sade… Sadelik ve verimliliği göz önünde bulunduran Joyetech eGo AIO emniyet konusunda göz ardı edilmeyecek ard arda 5 kez butona tıklayarak güvenlik kilidini aktifleştiren kuralını bu cihazından da eksik etmiyor. Tüm bu özelllikleri sayesinde popüler olmaya aday kompakt bir cihazdır.

Özellikler:

E-Likit aydınlatma teknolojisi ile 7 çeşit değiştirilebilir LED Renk performansı
2 ml E-Likit Kapasitesi
1500 mAh Batarya Kapasitesi
Yenilikçi sızdırmazlık teknolojisi
İlk childproof tankı kilit sistemi

Parametreler:

Batarya Kapasitesi: 1500 mah
Tank Kapasitesi: 2ml
Boyutar: 19mm (D) x118mm (L)
Direnci: 0.6 oHm (15-28W)

Paket İçeriği:

1 adet Joyetech eGo AIO Elektronik Sigara
2 adet BF SS316-0.6 Ohm Atomizer Başlık
1 adet Spiral Ağızlık
1 adet Şeffaf Ağızlık
1 adet USB kablosu
1 adet Hızlı Başlangıç Klavuzu
1 adet Orjinallik ve Uyarı Kartı


Renginizi Seçiniz Güç kapalı durumda iken ateşleme butonuna uzunca basmak suretiyle renkler arasındaki geçiş yapabilir yani likit aydınlatmak için led ışıklar mevcuttur. Kırmızı, sarı, yeşil, mavi, turkuaz, beyaz  ya da mor. Güvenliğini Sağlamak için Çocuk Kilidi Atomizer kapağını açmak için ilk kapağı aşağıya doğru bastırmanız gerekir ve atomizer kapağı çocuk kilidi ile donatılmıştır. Hava Girişi Ayarlama Hava akışını ayarlamak için atomizer kapağını saat yönünde çevirerek ya da saat yönünün tersine çevrilebilen halka ile yapabilirsiniz. Her iki işaret birbiriyle eşleştiğinde hava girişi geniş olacağından yüksek buhar verimi sağlar. Sola 90 derece döndürerek maximum, sağa döndürerek minimum hava girişi oluşacaktır.

Nasıl Şarj Ederim:

USB Kablosuyla (DC 5V çıkış) sadece bir bilgisayar veya bir duvar adaptörü ile bağlayarak eGo AIO cihazını şarj edebilirsiniz. Tam şarj olduğunda, ateşleme düğmesinin ışığı sönecektir. E-Likit Dolumu Atomizer kapağını açmak için kapağı aşağıya doğru bastırıp, daha sonra doğrudan E-Likiti bombeli yuvaya max çizgisini geçmeyecek şekilde doldurunuz.

Not:
1. Dolum yaparken taşmaları önlemek için maximum çizgisini geçmemeye dikkat ediniz.
2. Kuru yanık tad önlemek için ilk kullanımdan önce atomizer başlığının alt deliğine ve içteki pamuğa bi kaç damla e-likit damlatmayı unutmayınız.
3. Joyetech eGo AIO'nun Atomizer Başlığı CUBIS Tank Atomizer ile uyumlu olduğundan yedek CUBIS başlıklarla da kullanılabilir.
4. eGo AIO ile 0.6 oHm BF SS bobin kullanmanızı öneririz.
5. Ayrıca Joyetech BF RBA Başlık ile eGo AIO çalıştırmak için DIY 0.6 oHm başlıkları tercih edebilirsiniz. RBA başlıklarla sarım yapmak elektronik bilgisi olan deneyimli kullanıcılar için tavsiye edilir. Acemi kullanıcılar için her zaman cihaza zarar verme riski olasılığı olduğunu unutmadan geçmeyelim.

 

 

 

 

 

 

Benzer ilan bulunamadı
TEKNİK ÖZELLİKLER
Renkler
Özellikler
Yedek Parça
Yorumlar
599 kez görüntülendi.

Vapor Store

Kayıt tarihi:
31 Ekim 2018, 23:46

Vapor Store

Üyelik tarihi: 21 Ekim 2018

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep537 302 80 74
WhatsApp537 302 80 74
İlan sahibi: Vapor Store (Vapor Store)
Ara WhatsApp
  • İlan içeriği ile ilgili tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.
  • Ürünü teslim almadan ve almak istediğiniz ürün olduğundan emin olmadan ödeme yapmayın.
  • Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız sonucunda mal/ürün teslim alamamanız halinde vapesahibinden.com'un hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.