Advken - Manta Mtl Rta Elektronik Sigara Atomizer

Fotoğraflar yükleniyor

210
Hemen Satın Al
Ürün Stoğu: 99Ücretsiz Kargo
MNG KargoAynı gün teslimat
İlan No 562
İlan Tarihi 25 Kasım 2019
Durum Sıfır
Kimden Mağazadan
Takas Hayır
Kargo Satıcı Öder
Özellik

İÇERİK

Dış çap: 24 mm

Kapasite: 3 mL

Tipi: tek bobin RTA

Damla ucu: 510 damla ucu

Malzeme: gıda sınıfı 304 çelik

Konu: 510 iplik

içindekiler

Manta MTL RTA (510 damla ucu ile)

Temizlik bezi

Yedek cam tüp

Uzaylı tornavida

Aksesuar çantası

 

MTL cihazlarındaki son bir dalgalanma aslında eski bir vaping tarzı için bir geri dönüş. Görünüşe göre, orijinal Manta RTA'nın bundan daha fazlası olmasına rağmen, herkes hala “phat bulutları” nın tökezlemesine ilgi duymuyor. Yine de, büyük beefy çift bobin yapıları ile daha yüksek wattlarda en iyi performans gösterdi. Hala aynı Manta logosu ve Ultem damla ipucu özellikleri, ancak bu kez uygun bir 510 tarzı ağızlık ile gitti

 

Tank 24 mm çapındadır ve orijinaline benzer bir estetiğe sahiptir. Dev böbrek şekilli dolum portlarına sahip dişli bir üst dolgu sistemi kullanır. Alt hava akımı sistemi, öncekiyle aynı şekilde çalışır ancak MTL vaping veya kısıtlayıcı akciğer darbeleri için uygun olan daha sıkı bir çekiş sağlar.

 

Manta MTL, kabarcık camı ile orijinalinden 1,5 mL daha az 3 mL maksimum kapasiteye sahiptir. Avrupa sürümü sadece TPD uyumluluğu için düz 2 mL camı içerir. Akciğer cihazına tek sarmal ağız olduğu düşünüldüğünde, 3 mL kötü değildir, fakat ortalama MTL tankından biraz daha azdır.

 

Manta MTL RTA, bir yan hava emme sistemi ile vakum kaplama altın güverte özellikleri

 

Advken, yapım güvertesinin herhangi bir görüntüsünü yayınlamadı. Sanırım, kedinin serbest bırakılıncaya kadar çantadan çıkmasına izin vermekten korkuyorlar. Şimdiye kadar söyledikleri, güverte direklerinin, tadı arttırmak için yan hava giriş deliklerine sahip olacağıdır.

 

Orijinal Manta, modifiye Velocity tarzı bir güverte kullanmıştır. Manta MTL, muhtemelen bir yan hava giriş sistemi kullanan tek bobinli bir RTA olan Merlin MTL ile benzer bir sistem uygulayacaktır . Advken, güvertenin vakumla kaplanmış altından yapılacağını açıkladı.

 

Orijinal Manta'nın popülaritesi ve fiyatı göz önüne alındığında, Manta MTL RTA, MTL vapers'ları arasında hayranların favorisi haline gelebilir. İyi görünüyor ve iyi kapasite, kolay üst dolum, tek bobin uyumlu ve TPD uyumludur. Orijinal gibi bir lezzet verirse, o zaman Advken için bir ev olabilir.

Benzer ilan bulunamadı
TEKNİK ÖZELLİKLER
Özellik
Yorumlar
367 kez görüntülendi.

Vapor Store

Kayıt tarihi:
31 Ekim 2018, 23:46

Vapor Store

Üyelik tarihi: 21 Ekim 2018

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep531 360 74 93
WhatsApp531 360 74 93
İlan sahibi: Vapor Store (Vapor Store)
Ara WhatsApp
  • İlan içeriği ile ilgili tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.
  • Ürünü teslim almadan ve almak istediğiniz ürün olduğundan emin olmadan ödeme yapmayın.
  • Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız sonucunda mal/ürün teslim alamamanız halinde vapesahibinden.com'un hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.